Shkenda Dubova në duet me SheminKëngëtarja Shkenda Dubova ka zgjedhur që të rikthehet në skenë bashkë me këngëtarin e njohur ShemiShkenda Dubova është rikthyer në skenë me këngën e saj më të re.

Ajo ka realizuar një duet bashkë me Shemin dhe quhet “Nuk shikohen vitet në dashni”.

Balada është lansuar sonte dhe ka marrë komente pozitive nga adhuruesit e dy këngëtarëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here