Shkenda Dubova kujton kohën kur zbuloj ...Ajo e sheh veten si femer tejet seksi. Fotot e saj provokative nuk mungojnë asnjëherë. Bëhet fjalë për këngëtaren Shkenda Dubova.

E veshur me të bardha dhe me gjoksin pjesërisht të zbuluar ajo ka kujtuar kohën e vitit 2015, shkruan Indeksonline.

Duket se Dubovës i mungonë viti që lam pas, dhe ndoshta ka ndonjë kujtim të bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here