Shkenda Dubova hot në klipin e riShkenda Dubova do të vijë me projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka informuar fansat e saj se ajo tashmë ka fillur me realizimin e një kënge të re, e cila do të vijë e realizuar me videoklip, shkruan GazetaExpress.

Duke publikuar edhe një fotografi nga xhirimet e videos, Shkenda zbulon se do të shohim skena hot në videon ku në njërën nga skenat ajo nuk ka sytjena dhe gjoksi është i mbuluar vetëm me një sako.

Sipas mbishkrimit “BadGal” është titulli i këngës, e cila është e realizuar nga Getinjo dhe Zzap & Chriss.

Shkenda Dubova hot në klipin e ri

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here