Bukuroshja Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale dhuratën që mori nga partneri i saj Shkëlzen Berisha për Krishtlindje.

 Ai i ka dhuruar një buqetë të madhe në formë zemre me trëndafila rozë. Krahas fotos Armina shkruan se përfundimisht Shkëlzeni e njeh mirë dhe e kuptuar më së miri se çfarë pëlqen ajo.6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here