Partneri i blogeres Armina Mevlani, Shkëlzen Berisha, ka treguar gjithnjë se di të jetë mjaft romantik me të.

Këtë herë ai e ka pritur të fejuarën e tij në shtëpi me një tufë të madhe me trëndafila rozë. 

Armina nuk mund të mos e publikonte këtë çast në rrjete sociale, ku krahas videos ka shkruar: “Erdha në shtëpi dhe pashë këtë, jam e mrekulluar,”-përfundon Armina./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/shkelzeni-arrin-gjithnje-te-mrekulloje-armine-609798/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here