Shkëlzen Berisha propozon Arminën në ballkonin e ZhulietësLidhja e tyre ka kohë që është bërë publike dhe ata tashmë nuk fshihen më, por Shkëlzen Berisha ka zgjedhur një vend romantik për t’i propozuar sërish të dashurës së tij Armina Mevlani.

Shkëlzeni dhe Armina kanë qenë në Verona ku kanë vizituar shtëpinë e famshme të Zhulietës ku Romeo i propozonte në dramën e famshme.

Tashmë ata janë të pandashëm duke marrë pjesë edhe në evente publike për të treguar dashurinë e tyre dhe lidhjen e fortë që kanë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here