xeniDashuria e tyre është një nga më të bukurat e showbizit shqiptar, e cila mesa duket është gati për tu kurorëzuar në martesë.

Bëhet fjalë për çiftin Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha. Ka qenë djali i ish-kryeministrit i cili i ka propozuar martesë bukuroshes në rrjete sociale përmes një foto të të dyve: “Dëshiron të jesh “Valentini im” për të gjithë jetën?”-shkruan Berisha.

Fashionista nuk e ka vonuar përgjigjen e saj ku ka shkruar: “Po, do të jemi të lumtur përgjithmonë si në përralla,”-përfundon ajo./Gazeta Express/

Shkëlzen Berisha i propozon martesë Arminës për Shën Valentin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here