Shkëlqen Elvana GjataElvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës shqiptare, shkruan Sovrani.info.

Së fundmi këngëtarja është duke shijuar milionat e hitit ‘Njësoj’.

Bjondina më e re e estradës në foton dhe videon e fundit që ka postuar në rrjetet sociale shihet me ngjyrë të flokëve më të mbyllët dhe me flokët kaqurrela.

Stili i këngëtares me të vërtetë është i veçantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here