George Clooney ka qenë i pranishëm në premierën e një tjetër filmi të tij, por të gjithë i kanë pasur sytë tek e dashura e tij, Stacy Keibler, me të cilën aktori tashmë shfaqet në çdo eveniment.

Stacy ka shkëlqyer më shumë se kurrë këtë radhë, duke qenë se ka veshur një fustan të hapur, që tregonte dhe një pjesë të mirë të sensualitetit të saj.

Duke parë Stacy-n, atëherë e kupton se Clooney ka pasur një shkak të fortë për t’u ndarë nga Elisabeta Canalis, e cila gjithashtu tashmë ka nisur një marrëdhënie të re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here