Shkëlqen Amber RoseAmber Rose shkëlqeu këtë javë në “Dancing With The Stars America”, ku u shfaq me një performance që elektrizoi të gjithë sallën dhe publikun nga ekrani.

Amber kishte veshur një trup të zi tepër transparent dhe seksi. Bukuroshja shpalosi të gjithë seksualitetin e saj në një tango, që menjëherë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, sidomos të jurisë.

32-vjeçarja gjithmonë është përfolur në media për format e saj bombastike dhe normalisht që kjo gjë do të ndodhte menjëherë pas shfaqjes.

Shkëlqen Amber Rose

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here