Shkëlqen Alketa VejsiuModeratorja e njohur Alketa Vejsiu vazhdon të shkëlqej me bukurinë e saj.

Alketa është prezantuese e talent show X-Factor, derisa prezantimet në këtë spektakël po e vënë në pah edhe më shumë bukurinë e saj.

Ndryshe, Alketa ka disa vite që është e martuar, ndërsa fryt i dashurisë së saj janë dy fëmijë, në vajzë dhe një djalë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here