Xhensila Myrtezaj është nëj nga këngëtaret më të dashura të publikut

Pas një periudhe të gjatë kohe larg skenës ajo ka në plan të rkthehet fuqishëm. Lindia e Ajkës e mbajti këngëtaren më shumë se asnjëherë të angazhuar me familjen.

Tashmë ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa pamje ku shfaqet pa pikë grimi teksa merr trajtime estetike.

Mund të thuhet se Xhensila e pagrimuar duket dhe më bukur nga ajo që shohim në skenë. /Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here