Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sabri Fejzullahut, Nera, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi ku shihen dy fëmijët e saj, Ermali dhe Bulza, shkruan portali Arbresh.info

Ermalin jemi mësuar ta shohim më shpesh, ndërsa Bulza ka kohë që është tërhequr nga skena muzikore.

Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe jeton jashtë shtetit.

Shikoni sa ka ndryshuar ajob_1487063690-2307549 bb_1487063693-9033150

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here