Kim Kardashian ka një ndër apartmentet më luksoze që mund të keni paramenduar.

Siç mund ta keni dëgjuar Kanye West i bëri një dhuratë prej 14 milionë dollarësh Kim Kardashian për Krishtlindje, pikërisht një apartament në zonën më ekskluzive të Miamit, e quajtur ndryshe dhe “Plazhi Bunker i Miliarderëve”.

Pa kaluar shumë kohë, fotot e para të apartamentit luksoz të yllit të “Keeping Up With The Kardashinas” kanë dalë dhe le të themi që e meriton çmimin me të cilin vlerësohej.

Banesa ka 4 dhoma gjumi, 5 banjo dhe një taracë super të madhe. Hapësira e apartamentit është reth 4700 metra katror, e rehatshme ë? 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/shikoni-brenda-apartmentit-14-milione-dollaresh-qe-kanye-i-dhuroi-kim-it-611114/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here