ciljetaKëngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila na mahnitë mjaft shpesh me pamjen e saj, sot në rrjetet sociale ka bërë publlike një foto mjaft të bukur.

Në foto ajo shihet me të birin e saj Fernandon.

Që të dy duken te veshur me ngjyrë të kuqe dhe mjaft të ngjashëm e të përafërt si gjithmonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here