Shfaqet Bertan Asllani duke puthur Big Mamën Big Mama dhe Bertan Asllani njihen për miqësinë ndaj njëri tjetrit. Bertani, dikur njëri ndër këngëtarët më të kërkuar shqiptarë ka një kohë të gjatë që nuk është shfaqur me ndonjë projekt muzikor.

Ai madje po shfaqet shumë rrallë edhe nëpër rrjete sociale. Por ka qenë Big Mama ajo e cila ka publikuar një fotografi në të cilën shihet Bertani duke puthur Bigun në faqe.

“Evladi” ka qenë mbishkrimi i Big Mamës mbi këtë fotografi./Indeksonline/

Shfaqet Bertan Asllani duke puthur Big Mamën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here