Pas përfundimit të spektaklit të Big Brother, Arbana Osmani u largua për pak kohë nga rrjetet sociale.

Ajo ka përshëndetur gjithë fansat e saj këtë mëngjes dhe pranë saj ndodhet mikja më e mirë Xhemi Shehu.

Dy miket janë duke shijuar së bashku kafen e mëngjesit. Me sa duket ditët e pushimit nuk kanë filluar akoma për bukuroshet e ekranit. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here