Shihet në publik Angelina Jolie disa ditë pas lajmit se Brad Pitt u ribashkua virtualisht me Jennifer Aniston

Pak ditë pasi Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u panë së bashku në një telefonatë duke aktruar përmes Zoom, aktorja Angelina Jolie u pa duke bërë blerje me fëmijët e saj, shkruan Daily Mail.

Aktorja ishte e veshur e gjitha me të zeza dhe po mbante një maskë në fytyrë sipas rregulloreve të shtetit të Kalifornisë.

Ajo u pa duke shikuar e zgjedhur një kukull, para se të vazhdonte për të marrë përbërsit e duhur për biskota dhe kek të ëmbël.


Në fund Angelina dhe fëmijët u panë me pije të ftohta para se të ktheheshin në makinë.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here