Ata ishin zhurmuesit e kësaj jave.

Sherri virtual mes  Noizyt dhe Encës nduiket se nuk ka të ndalur. Të gjithë menduan se pas deklaratave të forta që këngëtarët thanë ndaj njëri tjetrit nuk do të kishte kthim pas. Por ngjarjet morrën një kthesë të pa pritur.

Ka qënë reperi Varrosi ai që ka postuar një foto me Encën duke thënë se gjithmonë ai bën rolin e ndërmjetësit, duke lënë të nënkuptohet se pajtimi mes tyre mund të jetë afër.

“Mbin mu krejt Hallet e grupit per siiper jam fut ndermjets…Ata që na urrejnë do të mërziten së  shpejti”-ka shkruar anëtari i OTR, duke lënë të kuptohet se së shpejti vjen pajtimi. Mbase ky sherr mediatik ishte thjesht një lojë për vëmendje. / Gazeta Express/ 

5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here