Sherri mes Encës dhe Noizyt nuk ka fund...ja çfarë ndodhi sërishSherri mes Noizy-t dhe Encës u bë kryefjala e mediave para dy javësh.

E mesa duket mëria mes artistëve vazhdon. Edhe pse Noizy shkruante se e përjashtonte Encën nga grupi OTR, ajo vazhdon të mbajë marrëdhënie të mira me anëtarët e grupit.

Ditën e sotme Enca ka postuar videoklipin e ri të Varrosit duke hedhur edhe kunja. Kështu duket nga fjalia e shkruar ku Varrosi cilësohet si një nga të vërtetët. “Të gjithë shikojeni në youtube, një nga gangsterët e vërtetë”, -shkruan Enca për Varrosin.

enca

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here