Këngëtarja është shfaqur para publikut dhe është fotografuar së fundi pas krishtlindjeve por duket se elementi që ka bërë më përshtypje janë këmbët e saja plot me shenja.

Ajo është fotografuar teksa pinte pirrë në stolat e sallës ku ndiqte një ndeshje basketbolli mes LA Lakers dhe Memphis Grizzlies.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here