Presidenti amerikan mund te kete valle lidhje me jashtetokesoret? Nje nga pyetjet e shumta qe bejne xhiron e web-ve ka marre shkas nga nje shenje e dukshme ne pjesen e pasme te kokes dhe siper veshit te djathte te kreut te Amerikes.

Pas kesaj, nje turre hamendesimesh, deri tek ajo per nje operacion sekret te trurit, ndonese sipas mediave ajo mund te jete nje shenje cfaredo, ndersa per ate ne vesh, e shkaktuar me shume gjase edhe gjate procesit te rruajtjes.

“Shenja e dukshme ne koken e Obames, ndez teorite e konspiracionit”, shkruan Daily Mail, duke publikuar foto nga afer te pjeses se pasme te kokes se Obames.

Shtepia e Bardhe  i quan hamendesime qesharake konstatime apo dyshime te tilla, duke u mjaftuar vetem me kaq.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here