Këngëtarja Bleona Qereti është emër shumë i përfolur në mediet rozë, kjo për shkak se është shumë aktive në rrjete sociale dhe të bien në sy veprimet që bën.

Bleona është zhvendosur nga Shqipëria në Amerikë për ta realizuar ëndrrën e saj, ngjitjen në skenën ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Në nëse klikojmë tek profili i Bleonës në Instagram shohim se diçka nuk shkon mirë, ajo ishte munduar që përmes një puzzle të bënte një foto të vetme por nuk ia kishte dalë.

Fotoja në të cilën shihet Bleona e zhveshur ishte llogaritur keq në renditje dhe fytyra e saj disi është ‘shëmtuar’, gjë që duket se këngëtarja nuk e ka vërtejë këtë lëshim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here