Shemi sjellë këngën e reShemi ka vazhduar me bashkëpunime me këngëtarë të rinj.

Pak javë pasi solli “Shqip këndojna” me Tinën, këngëtari i grupit “Ilirët”, ka publikuar këngën e re për të cilën ka bashkëpunuar me Buletën.

“Mbaje në mend”, titullohet kënga e re, e cila shoqërohet edhe me videoklip.

Theksojmë se për muzikën dhe tekstin është kujdesur Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin Florent Boshnjaku. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here