Sheila Haxhiraj vjen më këngën e re Këngëtarja e re nga Shqipëria, Sheila Haxhiraj, ka publikuar videoklipin e saj të ri me titull “Datty Datty”.

Fituesja e parë e “X-Factor Albania” ka bashkëpunuar me Alandyn për muzikën e këngës dhe me Filloreta Racin për tekstin.

“MaxProduction” është përkujdesur për videoklipin e këngës, në të cilin Sheila shfaqet shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here