Sheila Haxhiraj vjen me foto hotKëngëtares Sheila Haxhiraj siq duket nuk I ka përfunduar vera ende. Ajo ka sjellë një set të nxehtë fotosh.Sheila duket në top formë dhe linajt e saj janë epshndjellëse.

Këngëtarja e cila ftoi vendin e parë në garën e “X-Factor Albania” arriti që shumë shpejt ti rrëmbejë zemrat e publikut përmes stilit të saj.

Sheila Haxhiraj vjen me foto hot

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here