E dashura e Cristiano Ronaldos e ka magjepsur qytetin ku luan njeriu i saj. Irina Shayk ka qenë në kryeqytetin spanjoll për të promovuar koleksionin e ri të këpucëve të XTI për pranverë/verë.

Me paraqitjen e saj ajo ka treguar se është ndër modelet më në formë në botë për momentin.

Modeli brazilian Arthur Sales iu bashkua Irinës për të promovuar këpucët e meshkujve. Modelja ruse dhe Ronaldo pritet të martohen verën e ardhshme në Portugali.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here