Shayk akoma po fshehë barkun shtatzënëIrina Shayk vazhdon ta fshehë barkun e saj të rrumbullakët. Modelja është shfaqur në Los Angeles e veshur me një pallto të gjatë dhe të gjerë.

Irina Shayk kur ishte në top formë….
Pavarësisht motit të ngrohtë, 31-vjeçarja qëndronte e mbuluar mirë për të mos treguar barkun.

Irina dhe e i dashur i saj ende nuk e kanë konfirmuar shtatzëninë e 31-vjeçares.

Irina Shayk pasi u nda nga Cristiano Ronaldo.
Ajo ka kohë që është në lidhje me Bradley Cooper, aktorin e mirënjohur Hollywoodian.

Irina shtatzënë duke fshehur barkun…

Shayk akoma po fshehë barkun shtatzënë

Para Cooper, Irina kishte një romancë me Cristiano Ronaldon. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here