Shay Mitchell, pozon për LaPalmeShay Mitchell ka pozuar për kopertinën e LaPalme me disa foto mjaft të nxehta.

Ylli i serialit “The pretty little liars” shfaqet mjaft joshëse në setin e fotove, disa prej të cilave bardh e zi.

Ajo u kthye për sezonin e shtatë dhe të fundit të Pretty little liars, episodi i fundit i të cilit është më 27 qershor dhe “do të ketë të gjitha përgjigjet e pyetjeve”.

2

Në intervistë ajo thotë se Shën Valentinin e ka kaluar me mikeshat dhe se planifikon të krijojë familje në 5 vitet e ardhshme. /TCH/

Shay Mitchell, pozon për LaPalme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here