Ajo është njëra prej femrave më seksi në botë. Biondja me koeficient më të madh të inteligjencës, para shkurt kohe është vërejtur në kombinim atraktiv duke shëtitur nëpër rrugët e “Beverli Hills” ndërsa era e bëri të veten.

Sheron Stoun nuk e lë vitet ta shkelin” duke u shëtitur ajo u tregoi kalimtarëve edhe foto reporterëve trupin e saj seksi, në kombinim me lëkur dhe leopard dezen, madje edhe gjoksi i saj erdhi deri në shprehje.

Sheron e cila është 53 vjeçe, në këtë rast u takua me një mashkull të panjohur me të  cilin shumica mendojnë se është i dashuri i ri i aktores, por akoma zyrtarisht aktorja nuk e ka pranuar dhe konfirmuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here