Sharon Stone ende shkëlqenSharon Stone, edhe pse tashmë 57-vjeçare, vazhdon të ruajë sharmin dhe bukurinë me të cilën ka fituar edhe statusin e yllit të Hollivudit.

Diva e kinemasë është fotografuar gjatë një eventi të mbajtur në Las Vegas, ku dukej e mahnitshme e veshur me një fustan mëndafshi me dizajno lulesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here