Tenistja bukuroshe, rusja Maria Sharapova i ka dhënë fund historisë së dashurisë me Sasha Vujaçiç. Lajmin e ka bërë të ditur vetë basketbollisti slloven, i cili gjatë verës 2011, braktisi Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të pranuar ofertën e skuadrës turke të Efes Pilsen.

Duket se një prej shkaqeve kryesore që sollën dhe ndarjen e çiftit ishte largësia mes tyre edhe pse pak javë më parë flitej edhe për një martesë të mundshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here