ShaninaModeja Shanina Shaik ka ndjerë nostalgji për kohën e saj të fëmijërisë.Ajo e ka postuar një fotografi të saj në Instagram ku shihet në moshën 9 vjeçare, dhe ka treguar se si që fëmijë ka pozuar për kompanitë e modës, transmeton Klan Kosova.

Modelja australiane është mjaft aktive dhe e kërkuar në profesionin e saj, e cila pothuajse çdo ditë është e angazhuar me sfilata dhe photoshooting.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here