Këngëtarja kolumbiane, Shakira duket se do të vijë shumë seksi dhe provokuese këtë verë. Bukuroshja sapo ka lansuar këngën e saj të re, “Addicted To You”, ku duket shumë seksi.

Ajo shfaqet në një vaskë në banjo dhe provokon shumë me lëvizjet e saj. Ajo që vihet re, është se bjondja 35 vjeçare, ka ndryshuar pamje duke i shkurtuar flokët e saj.

Ndërsa në fillim të videos, Shakira ka veshur një kostum të zi me pika të bardha, që nxjerr në pah format e saj trupore, e veçanërisht të pasmet e saj te famshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here