Një luan deti ka sulmuar këngëtaren e njohur Shakira ndërsa ka menduar se telefoni i saj celular ishte një peshk.

Shakira mësohet të ketë qenë në tentativën për të fiksuar një foto të kafshës në momentin kur ka kërcyer mbi ujë dhe ka tentuar ti kafshojë dorën, transmeton Lajmifundit.

Vëllai i saj fatmirësisht e ka tërhequr me shpejtësi Shakirën duke e nxjerrë nga ky incident me një dëmtim minor. Shakira postoi foto në profilin e saj në rrjetin social duke treguar se çfarë i kishte ndodhur në fundjavë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here