Shakira vë në pah këmbët e saj të gjata me një fustan të shkurtër dhe çizme të gjata teksa ecën në krah të bashkëshortit të saj Gerard Pique.

Këngëtarja dhe ylli i futbollit u fotografuan në krah të njëri tjetrit së bashku me fëmijët e tyre Sasha dhe Milanin pas një mbrëmje gala në Barcelonë.

Çifti të cilët shkëlqenin nga lumturia u fotografuan rrugëve të Barcelonës pas ceremonisë mbrëmjen e të hënës.5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here