Që pas lajmit të shtatzënisë të saj këngëtarja e njohur Shakira nuk është parë të performojë në skenë.

Mirëpo gjatë së shtunës ajo bëri shfaqjen e saj të parë shtatzënë dhe ka interpretuar pikërisht në një fushë futbolli, ku do të luhej ndeshja midis Francës dhe Japonisë.

Përpara perfomancës ajo ka shkuar në faqen e saj në Twitter “Në pak minuta do të jetë shfaqja e parë e foshnjës sonë në skenë dhe pikërisht në një ndeshje futbolli.”

Këngëtarja nuk ishte në formën e saj më të mirë, megjithatë dhuroi një performancë mjaft të bukur./koha/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here