ShakiraShakira është e ngazëllyer me rolin e saj të nënës dhe pëlqen djalin e saj Milan ta marrë me veti kudo që shkon.

36-vjeçarja dhe burri i saj, futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, mirëpritën fëmijën e tyre të parë, djalin Milan Pique Mebarak, në muajin janar dhe këngëtarja është e pushtuar nga foshnja, sa nuk mund të ndahet.

“Të qenit nënë është një pushtim i këndshëm. Është diçka sureale. Është një përvojë krejtësisht e re për mua, dhe sapo e zbuloj atë sekondë pas sekonde”, ka shkruar Shakira në Titter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here