Këngëtarja Shakira, trajneri dhe menaxheri i Manchester United Alex Ferguson, futbollistët e Barcelonës Pique dhe Xavi, kanë nënshkruar fanelën që përkrah kërkesën që Kosova të jetë pjesë e FIFA-s dhe UEFA-s.

Këto figura të njohura duke firmosur këtë fanelë, lobojnë kështu për Kosovën.

Fanelën e mbante në dorë vetë Presidenti i FIFA-s Sepp Blater.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here