Ndër çiftet më në zë, Gerard Pique dhe Shakira, besohet se janë në pritje të fëmiut të tyre të parë, teksa në plan është edhe martesa.

Sipas People, këngëtarja kolumbiane dhe futbollisti spanjoll do të bëhen shpejt prindër, por para se Shakira të sjellë në jetë fëmiun e parë, ata edhe do të martohen.

Shakira dhe Pique janë në lidhje që nga shkurti i vitit të kaluar dhe vazhdimisht kanë qenë të përfolur për dashurinë e tyre mjaft stabile, që nuk mbeti pa u shfaqur as nëpër evenimentet e mëdha sportive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here