Sipas medieve të huaja, këngëtarja Shakira dhe futbollisti Gerard Pique, i kanë dhënë fund marrëdhëniet të tyre.

Me sa duket është fjala për pabesinë e futbollistit që e zemëroi këngëtaren kolumbiane.Mediat meksikane raportojnë se Gerard ishte me disa vajza të reja në një nga klubet e natës në Mexico City.

Sipas këtyre mediave Shakira dhe i dashuri i saj për herë të fundit janë parë së bashku më 26 shtator.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here