Shakira del pa sytjenaShakira dukej shumë e bukur e veshur me një fustan me xixa mirëpo ajo që ra në sy ishte se bukuroshja nuk kishte të veshur sytjena.

Ajo dhe Pike dukeshin shumë të lumtur teksa ecnin krahë për krah me njëri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here