Shakira duke kërcyer në Camp Nou, në Barcelonë për tifozët katalanas dhe për të dashurin e saj Piquè.

E kishte premtuar që në rast fitoreje kundër Mancester United, Shakira do të këndontë dhe kërcente.

Ndërkohë dhe Piquè shfaq talentin e tij si kërcimtar në një performancë më të dashurën e tij, bukuroshen Shakira.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here