“Shake it” e Etnon lë prapa edhe këngën e Rita OrësEtnon ruan stilin e këndimit dhe çdo shprehje brenda këngës e këndojnë me shume elegance, gjë e cila bën që këngët e tyre te tingëllojnë me “smooth”.

Nëse i dëgjojmë të gjitha këngët e tyre prej fillimit të paraqitjes së tyre, ato kanë një mesazh për gjëra të ndryshme në periudha të ndryshme kohore, që na kanë prekur të gjithëve.

Ajo çfarë bije në sy së fundmi është kënga ‘Shake it’ e cila ka arritur afro 20 milionë klikime, e cila le prapa hitin e këngëtares shqiptare Rita Oras, ‘Coming home’ e cila ka mbi 15 milione klikime. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here