Me kthetrat dhe fletët e ylberit si dhe me puplat e fazanit ka nisur pasarela e bukurosheve engjuj në Nju Jork.

Me veshjet të brendshme sexy me sytjena Damiani është prezantuar bukuroshja Adriana Lima.

Në show nuk ka munguar as këngëtarja dhe modelja provokante Kate Perry e veshur me një veshje të materialit lateks.

Kjo sfilatë e nxehtë vjetore ka qene e karakterizuar me një laramani ngjyrash e veshjesh, me një mori bukuroshes të nxehta e sexy me lloj lloj të brendshme e sytjena të materialeve të ndryshme lateksi dhe diamanti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here