Sfidës së publikimit në Instagram të fotove të 10 viteve më parë i janë përgjigjur shumë nga personazhet e njohur të ekranit.

Emra të njohur si Soni Malaj, Rozana Radi, Bleona, Julian Deda e shumë të tjerë kanë publikuar në rrjete sociale foto të 10 viteve më parë ku ndryshimet në pamjen e jashtme janë shumë të dukshme. 

Disa më të shëndoshë, disa më të dobët duket se koha dhe njëkohësisht edhe moda ka ecur mjaft këto 10 vitet e fundit./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/sfida-perpara-10-vjetesh-ja-vipat-shqiptare-qe-e-pranu-616588/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here