Sezoni i pestë i “Californication” filloi këtë vikend të transmetohen në televizionin amerikan “Showtime”. Kaluan pothuajse dy vite pasi që për radhë të fundi e pamë Henk Mudi ndërsa gjithsesi asgjë nuk është ndryshuar tek ai.

“Californication” është seri argëtuese që mund të përshkruhet dhe është në stilin e serisë “Sex and the city” por nën ndikimin e Los Angeles dhe me rolin mashkullor si Henk Mudi në rolin kryesor.

Seria filloi të xhirohet në vitin 2007 dhe shumë shpejtë e fitoi publikun amerikan, por edhe shikuesit mbarë botën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here