Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Kjo e djelë e ka gjetur të zgjuar mjaft mirë dhe veshur në të kuqe. Ajo ka ndarë një përshëndetje për ndjekësit e saj teksa ishte nisur për të shijuar këtë të dielë.

Ndër më të preferuarat e fansave mbeten postimet e Herës së vogël, por kohë e fundit Rezarta ka marrë vendimin të mos publikojë më për të shtrenjtën e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here