Serialit  'O Sa Mirë' po i vjen fundiSeriali i mirënjohur “O sa mirë” do të shfaqet për herë të fundit.

Në fakt, sipas aktores së këtij seriali, Linda Jarani sonte do të jetë episodi i fundit për këtë sezon.

“Sonte ora 20:30 episodi i fundit i serialit ” O SA MIRË ” për këtë sezon, në kanalin T. Një Falënderim gjithë stafit të madh të serialit. Faleminderit Digitalb!”, ka shkruar aktorja më mirë e njohur si shkodrania, Rozafa Kroi.

Kujtojmë se tash e tre vite është duke u shfaqur seriali dhe është një ndër më të shikuarit në Kosovë dhe Shqipëri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here