Seriali turk “Më Fal”, që ndiqet shumë nga shqiptarët, në episodet e tij të fundit karakterizohet me shumë kthesa dramatike.

Madje dhe personazhi kryesore i telenovelës, Kemaili vdes, përcjell ORAinfo. Duke qenë se Behari mbetet vetëm, ajo nuk mund të përballojë një humbje të madhe në jetës e saj.

Ndonëse nëpër seriale jemi mësuar ta shohim një përfundim të lumtur, një gjë e tillë nuk ndodh të ky serial… Janë publikuar pamje nga fundi i serialit, që tregojnë sa vuan Behari të varri i Kemailit, dhe nuk pajtohet assesi me vdekjen e tij. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/seriali-me-fal-drejt-fundit-ja-cfare-ndodh-ne-ep-612908/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here